pull-icon
logo-mobile

ANA MENÜLER

HİZMETLERİMİZ

avatar

Online İşlem

Merkezi

KULLANICI BİLGİLERİ

Hesap Oluştur

Hakkımızda

Anasayfa/Kurumsal/Hakkımızda

Hakkımızda

Netzen Bilgi Teknolojileri kurulduğu günden bugüne ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyerek Türkiye’de bilişim alanında yerini almıştır ve bugün kaliteli ve güvenilir bir yazılım şirketi, örnek bir girişimci olarak hizmet vermektedir. Ülkemizdeki KOBİ’leri teknoloji ile buluşturmayı ve bunu en ileri seviyeye taşımayı hedefleyen Netzen, sahip olduğu bilgi ve donanımları KOBİ’lerle paylaşarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Netzen stratejisi, araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapma temelleri üzerine atılmıştır. Bu strateji yenilikçi, oldukça etkili, kullanışlı, kullanımı kolay, yüksek kalite ve dünya standartlarında milli iş yazılımları üretilmesini olanaklı kılmaktadır.

Netzen müşterileri ile ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. Netzen faaliyet gösterdiği ülkelerde yasalara uygun davranıyor ve kurumsal yönetim uygulamalarına bağlı hareket etmektedir.

Misyonumuz: İşletmelerin gelişmelerine ve pazar paylarını arttırıp daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmalarına yardımcı olmak ve böylelikle ülkemizin gelişim seviyesine katkıda bulunmalarını sağlamak.

- İşletmelerin Türkiye ve Dünyaya açılmasını sağlamak,
- Etkileşimli bir şekilde kalıcı çözümler sunmak,
- Güzeli ve doğruyu arayan tüm çalışanları bünyesine almayı hedefleyen ve işini en ciddi şekilde yerine getirip sektörde vazgeçilmez olmak.
- İşletmelerin her türlü bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak etkin ve güvenilir hizmet sunmak,
- İş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak,

"En yüksek kalitede ürün, hizmet ve çözüm sağlamak ve de müşterilerimizin saygı ile bağlılığını kazanıp daha yüksek değer sunmak."

Vizyonumuz: Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, işletmelere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizde lider ekonomik bilişim şirketi olmak.