pull-icon
logo-mobile

ANA MENÜLER

HİZMETLERİMİZ

avatar

Online İşlem

Merkezi

KULLANICI BİLGİLERİ

Hesap Oluştur

Gizlilik ve Güvenlik

Anasayfa/Genel Bilgiler/Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

NETZEN Web sitesi (www.netzen.com.tr ve www.netzen.net.tr), NETZEN Bilişim Teknolojileri’ne aittir ve bu adresi ziyaret eden siz ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği NETZEN için büyük önem taşımaktadır.

Bu içerik, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın Web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz NETZEN tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileriniz tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Web sitemizde ve/veya mobil Servis kanallarımızda yapmakta olduğunuz işlemlerle ilgili ‘NETZEN Web üzerinden yapılacak üyelik işlemleri Sözleşmesi’ni okumanız, şifrelerinizi korumanızın önemini daha iyi anlamanız açısından gereklidir. NETZEN şifre’nizi ve parola’nızı kimse ile paylaşmamanızı ve bir yere not etmemenizi özellikle rica ediyoruz.

Web sitemizde NETZEN tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından NETZEN Bilişim Teknolojileri’nin sorumlu olmadığını belirtiriz.

NETZEN gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Güvenlik ve Gizlilik sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.