pull-icon
logo-mobile

ANA MENÜLER

HİZMETLERİMİZ

avatar

Online İşlem

Merkezi

KULLANICI BİLGİLERİ

Hesap Oluştur

Altyapı

Anasayfa/Kurumsal/Altyapı

Altyapı

Altyapıya yönelik ileri teknoloji yatırımlarını büyük bir hızla tamamlayan Netzen, yeni nesil şebekeler olarak adlandırılan mimaride bir teknik altyapı kurmuştur.

Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisi ile yer sağlayıcı hizmetini TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezi altyapısını kullanarak, BTK Yer sağlayıcı faaliyet belgesiyle sağlamaktadır.

Destek altyapısı; Netzen bünyesinde bulunan tüm müşteriler sınırsız destek hizmetini hafta içi her gün 09: 00- 18: 00 arası ücretsiz olarak alabilmektedir. Bunun yanında 7/24 Acil destek yardımı sunan Netzen, müşterilerinin her an yanında bulunmaktadır.

Destek Merkezi; 0 (850) 303 3 153 | info@netzen.com.tr

Güvenlik; Netzen de bilgi transferi 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.İki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yapılarak güvenli bir şekilde iletilmesi sağlanmaktadır. 7/24 Güvenlik birimi tarafından tüm altyapı gözlem altında tutularak her hangi bir Olağanüstü durumda anında önlemler alınarak savunma sağlanmaktadır.